EX 2056/08
Prodej Rodinný dům Bezměrov

Elektronická dražba - přihlaste se ZDE
číslo zakázky: 2056/08
typ nemovitosti: Rodinné domy
město: Bezměrov
okres: Kroměříž
datum dražby: nestanoveno
zhlédnuto: 992
cena vyvolávací:
663 334 Kč
dražební jistota: 50 000 Kč
cena znalecká: 995 000 Kč
typ dražby: elektronická


Předmět prodeje:

  • pozemek parc.č. 122, o výměře 131 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba: rodinný dům č.p. 151, vše zapsáno na LV 6 v k.ú. Bezměrov.

Dražba staršího, částečně rekonstruovaného, v bloku stojícího rodinného domu. Přístup a příjezd k domu je z veřejné komunikace. Rodinný dům je situován v centrální části obce. Dům se dvěma nadzemními podlažími. Součástí rodinného domu jsou dvě vedlejší stavby. Vytápění domu je zajišťováno plynovým kotlem s rozvody ÚT, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na inženýrské sítě – elektro, voda a plyn, odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizační sítě.


Napište nám


Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla


„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

© 2014 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign
data nemovitostí - XML formát
Ochrana osobních údajů podle GDPR