EX 1893/12
Prodej Byt Řitka

číslo zakázky: 1893/12
typ nemovitosti: Byty
město: Řitka
okres: Praha-západ
datum dražby: nestanoveno
zhlédnuto: 706
cena vyvolávací:
2 268 000 Kč
dražební jistota: 450 000 Kč
cena znalecká: 3 402 000 Kč
typ dražby: elektronická

» napište nám
» tisk strany

Typ bytu:ostatní
Podlahová plocha:velký (nad 100m²)
Konstrukce domu:cihlový dům
Lokalita:okraj obce

Předmět prodeje:

  • bytová jednotka č. 279/14 v bytovém domě č.p. 279 na pozemcích parc.č. St.595 a St.596,
  • spoluvlastnický podíl o velikosti 1056/11093 na společných částech domu č.p. 279 a na pozemcích parc.č. St.595, St.596 a 212/154, vše zapsáno na LV 821 v k.ú. Řitka.

Výhodná koupě bytu.

Nabízíme ke koupi byt 4+kk na ulici Dvorská. Byt se nachází ve 2.NP v cihlovém domě, který je umístěn v klidné části obce. Příslušenství bytu tvoří sklepní prostory, balkon a parkovací stání. Vytápění je zajištěno centrálně s rozvody ÚT do jednotlivých bytů.

Napište nám

Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla

„V souladu s ustanovením § 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004Sb. o některých službách informační společnosti, a to až do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace nadále zasílány“.

data nemovitostí - XML formát
Ochrana osobních údajů podle GDPR